«Ақтөбе» ФК 2023 жылдың маусымдық абонементтерін сатуды бастайды

24.Май.2023

«Ақтөбе» ФК 2023 жылдың маусымдық абонементтерін сатуды бастайды

Абонемент сіздің уақытыңыз бен қаржыңызды үнемдеп, «ақ-қызыл» отбасына қосылу арқылы клуб ұсынатын жеңілдіктерге қол жеткізуге мүмкіндік береді.

Былтырғы абонемент иелерінің орындары сақталады, олар өз орындарын қайтадан сатып ала алады.

АБОНЕМЕНТ 2023 — БҰЛ:

• «Ақтөбеге» және клубтың салт-дәстүріне берілгендіктің символы
• Өз алаңымыздағы ойындарды тамашалау жайлылығы
• Команданың дамуына үлесіңді қосу
• Қаражат үнемдеу

— Абонемент иесі «АҚТӨБЕ» футбол клубының 2023 жылғы Қазақстан чемпионаты аясындағы өз алаңындағы барлық ойындарына кіре алады және УЕФА Конференция лигасы ойындарына арналған билетті өз орны бойынша сатып алу мүмкіндігіне ие болады. Сондай-ақ абонемент иесі «Ақтөбе» шағын футбол клубының 2023/24 жылғы маусым ойындарына тегін кіру құқығына ие болады.

Абонемент тіркеуге өзіңізбен бірге жеке куәлік алып келу керек.

Толығырақ ақпаратты press@fc-aktobe.kz поштасы арқылы алдын ала хабарласып, «Ақтөбе» ФК кеңсесінен біле аласыздар. Мекен-жайы: Әбілқайыр хан д-лы, 56, (жұмыс күндері 09:00-18:00-ге дейін қабылдаймыз).

⚡⚡⚡

ФК «Актобе» начинает продажу сезонных абонементов на 2023 год
⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
Абонемент экономит ваши деньги и время, позволяет стать частью большой «красно-белой» семьи и предоставляет различные привилегии от нашего клуба.
⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
Владельцы прошлогодних абонементов 2023 года получают эксклюзивную возможность выкупить свои прошлогодние места.

АБОНЕМЕНТ 2023 – ЭТО:

• Символ преданности ФК «Актобе» и клубным традициям
• Комфортное посещение домашних матчей ФК «Актобе»
• Лучший вклад в развитие любимой команды
• Экономия средств

— Владелец абонемента имеет право на посещение всех домашних матчей ФК «Актобе» чемпионата Казахстана сезона 2023 года и выкупить билет на свое место на матчи Лиги конференций УЕФА. Также владелец абонемента имеет право на бесплатное посещение всех домашних матчей МФК «Актобе» сезона 2023/24.

При покупке абонементов при себе необходимо иметь документ, удостоверяющий вашу личность.

Более подробную информацию можно узнать в офисе продаж ФК «Актобе» по адресу проспект Абилкаир хана 56, или оставить предварительную заявку по электронной почте press@fc-aktobe.kz (принимаем в будние дни с 09:00 до 18:00).