Элдер Сантана: «Қарымта кездесуде бізді ширек финалға жолдама үшін талас күтеді»

20.Apr.2023

Ақ-қызылдар құрамындағы дебюттік голын соққан бразилиялық шабуылшы “мұнайшылармен” өткен тең ойынға баға берді.

— “Ақтөбе” сапындағы алғашқы голымды салғаныма өте қуаныштымын. Осындай мүмкіндікті туғызған клубқа және командаластарыма рақмет айтамын. Әрине, бүгін бәрінен бұрын жеңіске жеткеніміз маңыздырақ еді. Өкінішке қарай, ұта алмадық, бірақ қарымта кездесуде бізді тамаша ойын және жолдама үшін талас күтеді деп үміттенемін. Бастысы сол.

Элдер Сантана: «В ответном матче нас ждет борьба за путевку в четвертьфинал»

Бразильский нападающий, забивший дебютный гол за красно-белых, оценил ничейную игру с “нефтяниками”.

— Очень рад забить первый гол за “Актобе”. Благодарю клуб и своих коллег по команде за эту возможность. Конечно, сегодня важнее всего было бы победить. К сожалению, нам не удалось выиграть, но надеюсь, что в ответном матче нас ждет отличная игра и борьба за путевку в четвертьфинал. Это самое главное.