«Ақтөбенің» екінші жиын аясындағы үш қарсыласы белгілі

03.Feb.2023

«Ақтөбенің» екінші жиын аясындағы үш қарсыласы белгілі

Андрей Карпович шәкірттері Түркиядағы кезекті даярлық аясында үш бақылау матчын өткізеді.

«Ақтөбе» 6 ақпан күні өзбекстандық “Навбахор” клубымен кездеседі, ал араға екі күн салып өзбектің тағы бір “Турон” атты ұжымы бізге қарсылас атанбақ. Сондай-ақ 13 ақпанда украиналық “Колос” клубымен сынақ ойнын өткіземіз.

Ақ-қызылдардың Анталия шаһарындағы жолдастық ойындары біздің YouTube ресми арнамыздан тікелей эфирде көрсетіледі.

⚪🔴

Известны три соперника «Актобе» в рамках второго сбора

Подопечные Андрея Карповича в рамках очередной подготовки к сезону проведут три контрольных матча.

«Актобе» 6 февраля встретится с “Навбахором” из Узбекистана, а спустя два дня нашим оппонентом станет уже другой узбекский клуб — “Турон”. 13 февраля сыграем контрольный поединок с украинским “Колосом”.

Товарищеские игры красно-белых в Анталье будут транслироваться на нашем официальном YouTube-канале.