Максим Самородов – Қазақстанның наурыз айындағы үздік ойыншысы!

12.Apr.2023

Максим Самородов – Қазақстанның наурыз айындағы үздік ойыншысы!

Қазақстанның кәсіпқой футбол лигасы 2023 жылғы маусымның наурыз айындағы үздік футболшысын анықтау үшін Қазақстан OLIMPBET-Чемпионатының командаларының бапкерлері мен капитандары арасында дәстүрлі сауалнама өткізді.

Сауалнама қорытындысы бойынша наурыз айында «Ақтөбе» командасының шабуылшысы Максим Самородов Қазақстанның үздік ойыншысы атанды. Максим өткен айда үш ойынға қатысып және 4 нәтижелі соққы жасап, ел чемпионатының үздік сұрмергендер тізімін басқарды.

⚡⚡⚡

Максим Самородов – лучший футболист Казахстана в марте!

Профессиональная футбольная лига Казахстана провела традиционное голосование среди тренеров и капитанов команд OLIMPBET-Чемпионат Казахстана для определения лучшего футболиста марта сезона 2023 года.

По итогам голосования лучшим футболистом Казахстана в марте стал нападающий «Актобе» Максим Самородов, который в трех мартовских матчах отметился 4 голами и единолично возглавил бомбардирскую гонку Чемпионата.