«Біз Конференция лигасын жеңгіміз келеді». Идрис Умаев – «Ақтөбенің» еуропалық жарыстардағы міндеттері туралы

27.Jun.2023

«Ақтөбе» командасының шабуылшысы Идрис Умаев Prosports.kz тілшісі Бекарыс Әлімханға берген сұхбатында Конференция лигасының екінші іріктеу кезеңінің жеребе тарту қорытындысына қатысты пікір білдірді.

– Идрис, жеребе қорытындысы туралы не айта аласыз?

— Сараево немесе Кутаиси болсын, бәсекелестер – футболы танымал және футболдық дәстүрлері бар елдердің өте күшті клубтары. Сараево — Босния және Герцеговина клубы және Балқандағы барлық клубтарда еуропалық футболдың орташа деңгейі мен ойыншыларының сапасы жақсы. Балқандағы командалар өздерінің мықты мінездерімен танымал.

«Торпедоға» келетін болсақ, олар көптеген техникалық ойыншылар ойнайтын «Динамо Тбилисимен» бірге Грузиядағы ең даңқты клубтардың бірі. Грузин футболшылары әрқашан техникалық шеберлігімен көзге түсті. Ресейде айтқандай, дағыстандықтар күрестен үшінші разрядпен туады, ал грузиндер футболдан үшінші разрядпен туады. Балқанмен, грузиндермен оңай болмайды, бірақ мен Ақтөбенің Еуропада жеңіске жетіп, одан әрі ілгерілей алатынына сенемін.

– Екі командаға да оңай болмайтынын атап өттіңіз. Сонда да қарсылас ретінде кімді көргіңіз келеді?

— Бізге оңай болмайды деп ойлаймын, еуропалық додада оңай кездесулер жоқ. Біз кез келген қарсыласқа дайынбыз!

— «Ақтөбенің» топтық кезеңге шығуы керек пе?

— Біздің мақсатымыз барынша алысқа барып, осы Кубокті жеңіп алу.

— Сіз Конференция лигасын айтасыз ба?

— «Ақтөбе» қай жерде, кіммен ойнаса да, әрқашан биік мақсаттарды қояды.

Prosports.kz