Ақтөбе облысының әкімдігі: «Ақтөбе» ФК алдындағы қарыз өтелді

15.Фев.2023

«Ақтөбе» футбол клубының ойыншылары мен жаттықтырушылар штабы алдындағы берешек толығымен өтелді.

Естеріңізге сала кетейік, клуб өткен жылдың қазан айындағы жалақыны, пайдаланылмаған еңбек демалысы үшін өтемақыны төлей алмай, қарызданған.

Облыс әкімі Ералы Тоғжановтың тікелей тапсырмасымен, жаттықтырушылар штабы мен ойыншыларға төленуі тиіс өткен маусымдағы қарыздарды өтеу үшін қаржылық мәселелерді шешу бойынша шаралар қабылданды.

Нәтижесінде футбол клубының былтырғы қарыздары толығымен жабылды. Қазіргі уақытта команда алдағы чемпионатқа дайындалуда. Түркиядағы жаттығу жиындары штаттық режімде өтуде және команданы жасақтау аяқталуға жақын.

Акимат Актюбинской области: Долги перед ФК «Актобе» погашены

Все задолженности перед игроками и тренерским штабом футбольного клуба «Актобе» погашены.

Напомним, ранее у клуба образовались долги по зарплате за октябрь прошлого года и по компенсациям за неиспользованный трудовой отпуск.

По поручению акима области Ералы Тугжанова были приняты меры по решению финансовых вопросов по погашению долгов за прошедший сезон перед тренерским штабом и игроками.

В настоящее время долги перед футбольным клубом за прошлый год закрыты. В данное время команда готовится к предстоящему чемпионату. Сборы в Турции проходят в штатном режиме и завершается укомплектование команды.