Ерлан Жамантаев: «Қаржылық мәселелерді шешу үшін жұмыс істеп жатырмыз»

02.Фев.2023

Ерлан Жамантаев: «Қаржылық мәселелерді шешу үшін жұмыс істеп жатырмыз»

“Ақтөбе” ФК басқарма төрағасы клуб төңірегіндегі қаржылық ахуалға байланысты түсініктеме берді.

— Қазіргі таңда бізде өткен жылдан қалған өтпелі қаржылық міндеттемелер түріндегі проблема бар екені жасырын емес. Алайда қазір біз аталмыш қаржылық мәселелерді шешу үшін жұмыс істеп жатырмыз. Бапкерлік штаб пен ойыншылардың алдындағы былтырғы маусымның қарыздарын жабу үшін қосалқы демеушілерді тарту үстіндеміз.

Алдағы уақытта жағдай тұрақталып, бұл мәселе трансферлікке саясатқа кедергісін келтірмейді деп үміттенеміз.

⚪🔴

Ерлан Джамантаев: «Работаем над решением финансовых вопросов»

Председатель правления ФК «Актобе» прокомментировал текущую ситуацию вокруг клуба.

— На данный момент мы имеем проблему в виде переходящих финансовых обязательств с прошлого года. Однако мы сейчас работаем над решением данных финансовых вопросов. Привлекаем дополнительных спонсоров для того, чтобы погасить долги за прошедший сезон перед тренерским штабом и игроками.

Надеемся, что в самое ближайшее время проблема разрешится и эта ситуация не повлияет на трансферную политику клуба.