Андрей Карпович: «Жігіттер мінез танытып, қиын жеңіске қол жеткізді»

02.Jul.2023

“Ақтөбе” бас бапкері “Мақтааралмен” өткен жеңісті матч туралы пікірін айтты.

— Ең алдымен, үш ұпай алғанымызға өте қуаныштымыз. Бұл жағдайда бұл ең маңызды нәрсе. Ауа райы өте қиын болғанын айтқым келеді. Тіпті жай отырудың өзі өте қиын болды. Мінез көрсетіп, жеңіске жеткен жігіттеріме алғыс айтамын. “Мақтааралға” да құрмет көрсету керек, ол біз үшін айнымас қарсылас. Ал өткен жылы олармен ұпай жоғалттық, биыл да сол қайталанды.

Өте қиын қарсылас, Қайрат Нұрдәулетовтың жұмысын атап өте аламын. Оның келуімен команда жаңарып, өзгеріп, үнемі ұпай жинап жүр. Сондықтан, бұл жерде, әсіресе, кешкі сағат алтыда мұндай ауа райы жағдайында ешкімге оңай болмайды. Менің ойымша, бұл футбол үшін жақсы емес, біз матчты сәл кейінірек жасауымыз керек, сөйтсек қарқын жоғарырақ және ойыншылардың ойнауы оңайырақ болады. Бірақ бәрі тең дәрежеде және өз алаңымыздағы тең ойыннан кейін үш ұпайға ие болғанымыз өте маңызды.

— Бүгін бірқатар ойыншылар қатыспады, бұған не себеп болды?

*- Біздің командада вирус бар, жігіттер ауырып қалды, олар тіпті ұшып келген де жоқ. Сондықтан, біз аздаған құрамда қалдық. Бірақ мұндай қиын жағдайда қалаған нәтижеге жету үшін бар күшімізді саламыз деп жігіттермен келістік.