Андрей Карпович: «Біз 20-дан астам соққы жасадық, бірақ әлі де істейтін жұмыс жетеді»

17.Jul.2023

«Ақтөбе» командасының бас бапкері «Шахтерді» сырт алаңда жеңгенімізге қатысты пікір білдіріп, клубтың ықтимал трансферлері туралы айтты.

— Барша жанкүйерлерімізді жеңіспен құттықтағым келеді. Ең бастысы — үш ұпай. Статистикалық мәліметтерге сүйенсек, қателеспесем, біз жиырмадан астам соққы жасадық – жүзеге асыру жағы жетіспеді. Бірінші таймда бірден де көп гол соғатын мүмкіндік болды. Әрине, бұл біздің ойынды жеңілдететін еді. Әлі де істейтін жұмыс жетеді, әсіресе сәттерді жүзеге асыру жағы. Екінші таймдағы қызыл қағаз, әрине, қобалжуды арттырды, дегенмен аз құрамда да мүмкіндіктер болды және гол соғатын мүмкіндік те болды. Өкінішке қарай, оларды іске асырмадық, бірақ 1-0 — бұл да жеңіс. Жеңіске жету үшін бір доп жеткілікті болды. Жалпы, матч қиын болды, бірақ бұл жеңіске лайық болдық деп ойлаймын. Қарсыласты атап өту керек, «Шахтер» оңайлықпен берілмейді.

— Командаға Николай Золотов пен Айзар Акматов пен шабуылшы Роман Изотов қосылуы мүмкін. Олар жариялана ма?

— Қиын сұрақ. Шынымды айтсам, мен бір ғана ойыншымен – Роман Изотовпен сөйлестім. Қалған ойыншыларға келетін болсақ, олардың келісім-шартқа қол қоюы туралы ештеңе айта алмаймын. Мен олардың базада екенін білемін, бірақ қазіргі уақытта олардың мәртебесі қандай екенін айту қиын. Әрине, біз, барлық командалар сияқты, әрқашан сапалы күшейтулерді қалаймыз. Менің ойымша, екі-үш позиция біз үшін оңтайлы болар еді. Бірақ, қайталаймын, клуб үшін әрқашан мүмкіндіктер бар және т.б. Сондықтан біз осы нәрселердің барлығына назар аударамыз. Әрине, біз сапалы ойыншылармен күшеюді қалаймыз – бұл біз үшін де жаңалық емес, немесе… Тіпті «Манчестер Сити» де әрқашан трансферлік саясатты белгілейді және толығуды қалайды. Осыдан кейін біз туралы не айта аламыз. Мен басшылыққа біздің құрамның аз екенін айттым. Күрделі мәселелерді шешуге 17 адам жеткіліксіз. Біз күшейе түсеміз деп үміттенемін. Бұл бағытта жұмыс жүргізілуде, не боларын уақыт көрсетеді.